הסיפור שלנו

נעים להכיר, אנחנו אקספרדה!

אנחנו  כאן כדי לעזור לכם להנגיש את המידע השמור בשרתי הארגון לכל המשתמשים, במהירות וביעילות. לשמור על זמינותו ושרידותו ולספק לכם שקט טכנולוגי, חיסכון בעליות ושיפור בביצועים באופן שיתרום משמעותית לצמיחתכם העסקית. הדאטה שלכם הוא נכס אסטרטגי ואנחנו כאן כדי לעזור לכם להפיק ממנו את המקסימום.

אקספרדה מציעה שילוב ייחודי של שירותי מומחה ופתרונות מקצה לקצה בתחום בסיסי הנתונים ועולמות הדאטה: החל מהטמעה ותחזוקה של כלי אוטומציה וניהול של מערכות, תהליכים ובסיסי נתונים בארגון, דרך אופטימיזציה ותמיכה במקרי משבר ועד ניהול פרויקטים של אפיון ארכיטקטורה ופיתוח. כל זאת, בליווי שירות מקצועי, גמיש וזמין ויכולות טכנולוגיות מוכחות בשטח ובענן.

מאיפה באנו ולאן אנחנו צועדים?

הכול התחיל בסטארט-אפ FutureIT שנסחר ב-OTC בוול-סטריט ובמוצר שכבש את השוק: EZManage SQL מוצר ניהול וניטור לשרתי ה-SQL. עד מהרה, נרכשנו, הפכנו לחברה פרטית ששמה אקספרדה והתחלנו לספק שירותי ייעוץ משלימים בתחום בסיסי הנתונים.

בשנים האחרונות הרחבנו את שירותי המומחה ופתרונות התוכנה בתחום בסיסי הנתונים, רכשנו את DBSophic שפיתחה פתרונות תוכנה לשיפורי ביצועים ובראשם Qure Optimizer, ובשנת 2020 מיזגנו לתוכנו את פעילותה של חברת Datasite, שפעלה גם היא בתחום שירותי המומחה והייעוץ ובכך הפכנו לחברה המובילה בתחום בסיסי הנתונים בישראל. 

 

מה אנחנו עושים כל היום?

אנחנו, באקספרדה, מעסיקים רק את המומחים המובילים בישראל. מקצוענים אחד אחד שמכירים את העסק שלכם לפרטי פרטים ומתכננים עבורכם פתרונות ייעודיים "מקצה לקצה" לניהול מערך בסיסי הנתונים:

אנשי הפיתוח מתמקדים בפיתוח גרסאות חדשות למוצרים ובשדרוג מתמיד למוצרים קיימים ואנשי ה-DBA מלווים אתכם בכל ההיבטים האפליקטיביים והתשתיתיים הנוגעים לבסיסי הנתונים – מרחוק או אצלכם במשרד. אנשי ה-NOC המיומנים שלנו מספקים לכם תמיכה ומענה טכנולוגי 24/7, תוך הקפדה על זמני תגובה מהירים ואילו מנהלי תיקי הלקוחות וה-Delivery נמצאים כאן בשבילכם, כדי שלעולם לא תהיו לבד. ועל כל התזמורת הזאת, מנצח צוות הנהלה שמחובר לשטח ותמיד זמין עבורכם לכל שאלה ובקשה.