מוצרים

לשיפור ביצועים

המוצרים שלנו

10,000 התקנות מוצלחות בקרב 1,500 לקוחות ברחבי העולם. כן, אלו הביטחונות שאנחנו מביאים איתנו, כאשר אנחנו מתקינים בעסק שלכם את EZManage Pro, Qure Optimizer, XEvent ,Data Optimizer ו- EZManage Cloud – המוצרים שיאפשרו לכם להפיק מבסיס הנתונים שלכם את המקסימום!

Qure Optimizer

Qure Optimizer היא מערכת אופטימיזציה פורצת דרך, המאפשרת לכם לבחון אפשרויות לשיפור התהליכים בשרת ה-SQL בסביבה סטרילית שאינה מעמיסה על שרת הייצור ואינה מושפעת מהתהליכים המתרחשים בו באותה עת. מהיום גם אתם יכולים ליהנות מפתרון הוליסטי לכוונון עומסי העבודה ולבצע אופטימיזציה אוטומטית למיליוני תהליכי SQL בעת ובעונה אחת

EZManage Pro

בעולם בו הדאטה הוא נכס יקר ערך, ניהול יעיל של הנתונים וביצועי התשתיות עליהן רצים, חיוניים לתפקוד הארגון ולצמיחתו. באמצעות EZManage PRO תוכלו לנהל את כל שרתי ה-SQL הארגוניים בממשק אחוד, לנטר אירועים קריטיים ולתחזק את המערכת בצורה נוחה ויעילה. אבל זאת רק ההתחלה.

EZManage Cloud

EZManage Cloud מספקת יכולות תחקור וצפייה בנתונים נוספים ללקוחות המשתמשים במערכת EZManage Pro. באמצעות ממשק web ידידותי ואינטואיטיבי היא מספקת לכם גישה לכל שרתי ה- SQL הארגוניים מכל מקום ובכל זמן, חוקרת בעיות ביצועים בזמן אמת וביצועים היסטוריים ומלווה במודול אבטחת מידע מתקדם.

Data Optimizer

למה לחכות למחר? Data Optimizer מספקת המלצות היום. המערכת מקליטה בזמן אמת את התהליכים שרצים בשרת היצור שלכם 24/7 באמצעות מנגנון Extended Events של Sql Server. הניתוח היומיומי של עומסי העבודה מתבצע בסביבה סטרילית שאינה מעמיסה על ביצועי השרת, תוך התבססות על ההקלטה שבוצעה במהלך היום.

XEvent

בסיס הנתונים הוא לב הארגון שלכם. בכל רגע נתון הוא נדרש לספק מענה מידי לאינספור שאילתות שאתם מזרימים אליו ולשלוף במהירות את הנתונים הרלבנטיים. אקספרדה, אשר זיהתה את הצורך במערכת מהירה, קלה ויעילה לשיפור תהליכים, יצרה עבורכם את XEvent - מערכת ידידותית למשתמש המציעה מגוון יכולות שתורמות משמעותית לתפקודו היעיל של שרת ה-SQL בארגון שלכם.