שירותים מנוהלים

שירותים מנוהלים בשבילכם

בשוק עסקי רווי, חברות נדרשות להתאים את התהליכים העסקיים שלהם לאתגרים המשתנים ולסגל לעצמן פתרונות טכנולוגיים באופן תדיר, כדי לתת מענה לצרכנים ולייצר יתרון תחרותי. היכולת להתמקד בליבת העסקים ולהוביל את הארגון שלכם להצלחה, מתחילה בשקט טכנולוגי ובתפקודן היעיל של מערכות הדאטה והתשתיות בארגון.

אקספרדה מעמידה לרשותכם מגוון פתרונות "קצה לקצה" לניהול מערך בסיסי הנתונים בעסקים קטנים וגדולים כאחד, אשר מאפשרים לכם לעבוד בצורה גמישה ולהתמקד במטרות העסקיות של הארגון ובצמיחתו. חבילות השירות הדינמיות של אקספרדה נתפרות אישית עבור הארגון שלכם, בהתאם לצרכים העסקיים והאתגרים הטכנולוגיים המאפיינים אותו.

DBA as a Service

אם אינכם מעסיקים DBA במשרה מלאה אך אתם זקוקים לשירותי DBA באופן חלקי או מלא, שירות ה- DBA as a Service של אקספרדה נולד בשבילכם. כאן תיהנו משירותי DBA פרו-אקטיביים וגמישים הניתנים ע"י אנשי DBA מהטובים בישראל שילוו את הארגון שלכם בכל ההיבטים האפליקטיביים והתשתיתיים הנוגעים לבסיסי נתונים, בסביבת ענן, היברידית או מקומית – בהתאמה אישית לצרכים שלכם:
מערכת המידע שלכם סובלת מצווארי בקבוק או מביצועים שאינם מיטביים? אקספרדה תערוך אנליזה לסביבת העבודה תוך רתימת בעלי התפקידים בארגון וספקי התוכנות והאפליקציות שלכם. בתום שלב זה תקבלו דוח מפורט ובו ניתוח המצב הקיים והמלצות לשיפור, אותן תוכלו ליישם בעצמכם, או באמצעות מומחי אקספרדה ולהחזיר את המערכת לתפקוד תקין ויעיל. במידת הצורך, אקספרדה תלווה אתכם בשירותי תחזוקה שוטפים שיתרמו לצמצום שכיחות התקלות וההשבתות ויבטיחו את תפקודה המיטבי של מערכת המידע לאורך זמן.

אופטימזציה ושיפורי ביצועים

כוננות SLA

שירותי SLA 24/7 NOC מספקים לכם מענה טכנולוגי רציף ותמיכה מסביב לשעון בסביבות הדאטה בארגונכם ובמוצרי החברה. הצוות כולל אנשי DBA מנוסים שעומדים לרשותכם 24/7 עם זמני תגובה מהירים לאיתור תקלות ולהבטחת ההמשכיות העסקית. הצוות מיומן בהטמעה ובמתן מענה שוטף למוצרי ניהול הנתונים של החברה ומנתב את הבקשות השוטפות המתקבלות מכם לצוות ה-DBA בהתאם לדרישה ולתמהיל השירות שהותאם לצרכים ולדרישות שלכם.
התמקדו בליבת העסקים שלכם והשאירו לאקספרדה את הטיפול במערכות הדאטה והתשתיות שלכם, באמצעות הוצאת פרויקטים, תהליכים ומשימות מיוחדות אל מחוץ לארגון. שירותי מיקור חוץ של אקספרדה מציעים שילוב מנצח בין צוות מיומן של מומחי דאטה ותשתיות עם ניסיון מעשי רב במתן מענה לאתגרים הכרוכים בניהול ותפעול סביבות פיתוח תוכנה, חומרה ותשתית מחשוב ובין הניסיון הארגוני העשיר שצברה אקספרדה בליווי עסקים וחברות מכל ענפי המשק, בארץ ובעולם. שירותי מיקור חוץ של אקספרדה נתפרים בהתאמה אישית לצרכים שלכם, לאופי הליווי הנדרש ולהיקפו והם כוללים בחירה קפדנית של המומחה או צוות המומחים שהכשרתם וניסיונם מספקים ערך מוסף אמיתי לפרויקט שלכם. כך תיהנו מ"שקט טכנולוגי" לאורך זמן, מפיתוח מקצועי של צוות אנשי המחשוב בארגון שלכם, משדרוג טכנולוגי תמידי ומהחזר השקעה מהיר.

מיקור חוץ Outsourcing

יש לכם מישהו
לרוץ איתו

זקוקים לשירותי DBA, לאופטימיזציה ושיפור ביצועים, לכוננות SLA או למיקור חוץ לבסיס הנתונים ולתשתיות המחשוב שלכם?
המומחים של אקספרדה נמצאים כאן בשבילכם.