פרוייקטים

הפרוייקט שלכם - הידע והניסיון של אקספרדה

בשוק עסקי רווי, חברות נדרשות להתאים את התהליכים העסקיים שלהם לאתגרים המשתנים ולסגל לעצמן פתרונות טכנולוגיים באופן תדיר, כדי לתת מענה לצרכנים ולייצר יתרון תחרותי. היכולת להתמקד בליבת העסקים ולהוביל את הארגון שלכם להצלחה, מתחילה בשקט טכנולוגי ובתפקודן היעיל של מערכות הדאטה והתשתיות בארגון.

אקספרדה מעמידה לרשותכם מגוון פתרונות "קצה לקצה" לניהול מערך בסיסי הנתונים בעסקים קטנים וגדולים כאחד, אשר מאפשרים לכם לעבוד בצורה גמישה ולהתמקד במטרות העסקיות של הארגון ובצמיחתו. חבילות השירות הדינמיות של אקספרדה נתפרות אישית עבור הארגון שלכם, בהתאם לצרכים העסקיים והאתגרים הטכנולוגיים המאפיינים אותו.

ייעוץ וארכיטקטורה

עומדים להטמיע מערכת מידע, לפתח סביבת עבודה, או לשדרג מערכת קיימת? אקספרדה תספק לכם ייעוץ ותובנות מקצועיות ועסקיות שיתרמו משמעותית לתכנון מיטבי, לניצול אופטימלי של סביבת בסיסי הנתונים ולניהול העומסים – כל זאת באופן שיתרום משמעותית ליעילות המערכת, המשתמשים והארגון כולו.
כל ארגון, גדול וקטן, זקוק לתשתיות מידע תקינות ומתפקדות. עם זאת, אובדן מידע כתוצאה מתקלה טכנית, פעולה מלחמתית, אסון טבע או טרור סייבר, עלול לשבש את פעילות הארגון ואף לאיים על קיומו. פתרונות השרידות, הגיבוי והאחסון של אקספרדה יסייעו לכם להיערך לכל פגיעה בבסיסי הנתונים מבעוד מועד ולמזער את הנזקים הכלכליים והתדמיתיים בכל תרחיש – קיצון ככל שיהיה.

שרידות והמשכיות עיסקית

אינטגרציה ובינה עסקית

ביצועים איכותיים יותר מתחילים בהחלטות מושכלות שמבוססות על ניתוח חכם ויעיל של הנתונים.אקספרדה תתמוך עבורכם בתהליכי BI קיימים, או תקים מערכי בינה עסקית מאפס ותנתח את המדדים העסקיים המרכזיים באמצעות כלי בינה עסקית (BI) מתקדמים וכלי ויזואליזציה מובילים כמו Power BI ,SSRS ואחרים.

מכיוון שבמקרים מסוימים, המידע הנוגע ליישומים ותהליכים אינו קיים או אינו זמין, אקספרדה תייבא את המידע ותייצר עבורכם את החיבור הנדרש, תוך הקפדה על התממשקות מיטבית באמצעות תהליכי אינטגרציה.כך, באמצעות יכולת איסוף מידע, בניית שאילתות ועיצוב דוחות, תשפרו את היכולת לנתח נתונים ומדדים ולהגיע לתובנות שיסייעו לכם ליהנות מהתייעלות ארגונית ומביצועים אופטימליים.

פיתוח, טרנספורמציה ואיחוד ממשקים באמצעות תהליכי ETL כגון SSIS וגזירת נתונים
יצירת שפה משותפת לסביבות טכנולוגיות שונות
עבודה מול מחלקות ובעלי תפקידים בארגון: הנהלה, תפעול, כספים, IT ומערכות מידע

אקספרדה, כגורם מקצועי מוביל בתחום הדאטה ובסיסי הנתונים, מעמידה לרשותכם את הידע הארגוני הרחב ואת הניסיון העשיר של מומחי החברה, אשר ישמחו להעשיר את צוותי הפיתוח, ה-BI ותשתיות המחשוב בארגון שלכם. ההדרכות מיועדות לקבוצות קטנות או גדולות, מותאמות אישית לצרכים שלכם ומשלבות תוכן מעשי ותיאורטי, עם תרגול של תרחישים אמיתיים מהשטח.

הדרכות

יש לכם אתגר בשבילנו?

רוצים להשתדרג בתחום הארכיטקטורה, ההמשכיות העסקית או האינטגרציה,
או להעשיר את הידע שלכם בהדרכה מקצועית ומרתקת? המומחים של אקספרדה נמצאים כאן בשבילכם.